muzey01

Виставка «Збережено нащадкам»

Національний музей народної архітектури та побуту України, Українське товариство охорони пам’яток історії та культури запрошує 15 грудня 2016 р. о 16.00 на відкриття виставки «Збережено нащадкам», яка відбудеться у галереї “Печерська” за адресою вул. Лаврська, 9, корп 19.

Виставка присвячена 40-річчю відкриття експозиції НМНАПУ, 50-ти річчю створення УТОПіКа та 100-річчю з дня народження художника В.Г. Непийпива.

Українське товариство охорони пам’яток історії та культури засноване 21 грудня 1966 року з метою збереження, реставрації, вивчення та пропаганди пам’яток історії та культури. Музей народної архітектури та побуту України 17 липня 1976 року урочисто відкрив для відвідувачів першу чергу експозиції. З часом скансен став улюбленим місцем митців. У представлених на виставці живописних роботах видатного українського художника та громадського діяча, народного художника України Василя Гнатовича Непийпива відображені перші експозиційні краєвиди музею біля села Пирогів.

Зі згаданими подіями невід’ємно пов’язане ім’я патріарха українського краєзнавства, академіка НАН України, Героя України Петра Тимофійовича Тронька. На виставці представлені: фото та документи, пов’язані з історією НМНАПУ та УТОПІКа. Інформаційний матеріал до виставки подається в етикетажі та анотаціях.

Виставка розрахована на широкий загал відвідувачів різних вікових категорій.
Виставка триватиме до 15.01.2017 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *