Гурт народної пісні «Божедари»

Шановні добродії!

    Пропонуємо Вам співпрацю в організації та проведенні ваших заходів з виступом гурту народної пісні «Божедари» на відповідному та професійному рівні.

bd2bd1

      Гурт виконує жартівливі, веселі, патріотичні, ліричні українські народні пісні, а також обрядові пісні (веснянки, щедрівки, купальські і т.д.), також гурт може навчити всіх танцювати сільські народні танці, провести народні ігри та розваги. Відмінність гурту полягає в тому, що він виступаємо не тільки зі сцени, а співає і танцює безпосередньо з людьми залучаючи їх до дійства.

    Репертуар складає більше ніж 70 пісень, окрім обрядових.

     Серед них такі відомі для народу як: Зеленеє жито, Гей наливайте, Да косив батько, Била мене мати, Підманула підвела. Ой чорна я си чорна, Ой на горі два дубки, Розпрягайте хлопці коней, Несе Галя воду, Ой дівчино шумить гай, Ой під вишнею під черешнею. Ой там на горі, Хмелю ж мій хмелю, Ой не світи місяченьку, Ой у вишневому садку, Чом ти не прийшов, Цвіте терен, Ой чи то кінь стоїть, Ніч яка місячна, Їхав козак містом, Вареники, Як служив же я у пана, По садочку ходжу, В саду гуляла і т.д. Є ще багато невідомих широкому загалу пісень.

    Завдяки досвіду проведення різноманітних заходів, корпоративних вечірок, народних гулянь, концертів, днів народження є можливість перетворити вашу акцію на справжнє незабутнє свято.

     Ви будете задоволені а Ваші гості будуть з радістю згадувати цей день і ділитись приємними враженнями зі своїми друзями.

Інформація про гурт:

Гурт народної пісні «Божедари»

050-923-07-08

https://bozhedary.io.ua/

https://www.facebook.com/bozhedary/

Bozhedary.gurt@gmail.com

Будемо раді співпрацювати з професіоналами!!!

Гурт народної пісні «Божедари»: 22 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *