СВІТЛОВІДБИВАЧ — винахід 100-річчя в транспортній безпеці.

Польська компанія «Refloactive Niciak Group«, виробник світловідбивачів для європейсього ринку та фірма-постачальник цієї продукції в Україну «Big&Small» – стали партнерами спортивних заходів, які були проводені в Україні:

Трейловий забіг «TRAIL Лісовими Стежками» 5 вересня 2020 р. (організатор «Біг в Броварах»)

Веломарафон «Київська Сотка 2020» 6 вересня 2020 р. (організатор Сергій Харчук та команда)

Еко-трейл «Барви Осені» 11 жовтня 2020 (організатор «Біг в Броварах»);

Вертикальний забіг RUNUP 150 поверхів Manhattan City на Кубок «Київміськбуд» 17 жовтня 2020 р.(організатор «TOP Runners»).

Фірма «Refloactive Niciak Group» активно підтримує український спорт та здоровий спосіб життя, надає дуже корисні подарунки для учасників заходів!

Це продукція, створена для збереження життя -–  світловідбиваючи браслети, які в темряві роблять людину помітною на дорогах! 

Трошки науки для скептиків:

Чому світловідбивачі рятують життя?

  1. За законами механіки автомобіль не гальмує миттєво. Довжина гальмівного шляху при 60 км / год — 25 метрів на сухій дорозі, 70 метрів на слизькій і 150 метрів на засніженій! І самі ці цифри, і їх різницю при різній погоді не завжди враховують водії і майже ніколи — пішоходи.
  2. За законами оптики в темний час доби пішоходів та велосипедистів буває видно занадто пізно. Вдень водій бачить пішохода за 80-120 метрів, а ввечері або вночі (або в дощ і сніг) — тільки за 30-40 метрів! Не дивно, що 69% загиблих пішоходів опинилися під колесами в сутінках або в темряві. Додамо «обтяжливі обставини»: любов українців до темного одягу, неосвітлені дороги, масове переміщення пішоходів та велосипедистів по узбіччях.
  3. Таким чином, більша частина пішоходів, та й велосипедистів також, гине за трагічним непорозумінням. Пішоходи вважають, що їх видно і водії зупиняться. А водії їх не помічають або помічають занадто пізно. Результат: водій не встигає загальмувати, пішохід — зреагувати і відбігти … пішоходу смерть, водієві в’язниця, рідним трагедія.
  4. Світловідбивачі роблять пішоходів та велосипедистів на дорозі набагато помітніше і дають водієві час на маневр. З флікерами пішохода та велосипедиста видно за 150 метрів, а при дальньому світлі за 400 метрів! Навіть 150 метрів видимості дають зайві 5-15 секунд всім учасникам руху. Пішохід встигне відбігти, зупинитися, закінчити перехід. Велосипедист откорегувати свій шлях. Водій встигне повністю зупинитися навіть на мокрій дорозі зі швидкості 80 км / ч. А вже якщо не встигне зупинитися — встигне хоча б повернути або погасити швидкість до 20-30 км / ч, безпечних для життя.

Бережи своє життя — одягни світловідбивач!

 

Світловідбивачі  європейської якості можно придбати вже в Україні в компанії «Big&Small».

Вся інформація на сторінці в ФБ:

https://www.facebook.com/RNGukraine

  

СВІТЛОВІДБИВАЧ — винахід 100-річчя в транспортній безпеці.: 21 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *