Будь помітним на дорозі – одягни світловідбивач!

11 листопада 2020 року Кабінет міністрів України прийняв зміни до постанови № 1306 від 10 жовтня 2001 р. “Про Правила дорожнього руху” п.4.4. та зобов’язав пішоходів в темний час доби і в умовах недостатньої видимості носити світловідбиваючі елементи на одязі, світловідбивні жилети або світловідбиваючий одяг.

«Туман і дощ, світло фар зустрічних автомобілів, світлова реклама, тінь від дерев роблять пішохода менш помітним навіть на освітленій вулиці або дорозі, а забрудненість лобового скла і скла фар автомобіля ще більше погіршує видимість водіям. Ситуація погіршується ще й тим, що пішохід, побачивши світло фар авто, вважає, що водій його теж бачить. Особливо небезпечно поводяться діти і підлітки, які перебігають вулицю або просто йдуть по проїжджій частині. У темряві на дорозі людину в темному одязі при ближньому світлі фар водій автомобіля може побачити тільки на відстані 25-30 м», — йдеться в пояснювальній записці до документу.

До цього моменту наявність світловідбивачів носило лише рекомендований характер, та ця постанова зобов’язує пішоходів мати світловідбивачі на собі в темний час доби.

Уряд країни має намір скоротити смертність на дорогах в 6-8 разів. Це статистика, підтверджена країнами Європи, де носіння пішоходами світловідбивачів в темряві є обов’язковим з 2003 року.

Потурбуйтеся про особисту безпеку і безпеку своїх дітей і рідних, про безпеку своїх друзів!

Ми радимо всім пішим та вело-учасникам руху придбати будь-які світловідбивачі, завжди носити їх з собою і обов’язково надівати з настанням темряви.

Світловідбивач – це не тільки жилети та браслети, це багатий вибір дизайнерських виробів європейської якості:

  • звірята-талісмани, підвіски, браслети з принтами, сумочки-мішки-рюкзачки, шапочки-біні, чохли на рюкзак, магніти, наліпки та інше — у нас є великий асортимент флікерів, які задовольнять будь-який смак споживача.

Замовити якісні світловідбивачі в Україні  ви можете завдяки двум компаніям: це — Польська компанія «Refloactive Niciak Group«, виробник світловідбивачів для європейсього ринку та фірма-постачальник цієї продукції в Україну «Big&Small«.

Більше інформації на ФБ: https://www.facebook.com/RNGukraine

тел/вайбер +38 050 413 66 28
тел/вайбер/телеграм +38 050 334 47 52
та на e-mail: irina@bgsmall.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *