Юридичний центр клуба

Клуб корінних киян «Вічність»

«Стан справ із дотриманням прав людини в Україні значно покращився за часів незалежності, але ситуація залишається непевною. Українська держава поки що не базується на верховенстві права. Закони, прийняті за останні роки, відображають політичну волю та поступ до демократії, але в життя вони втілюються дуже повільно. Тому дуже важливою є підтримка діяльності неурядових правозахисних та правопросвітницьких організацій, що повинно призвести до суттєвого підвищення ефективності правозахисної та правопросвітницької діяльності в Україні.»

Проект: «Зв’язок з громадою ККК «Вічність»

Інформація про Клуб корінних киян «Вічність»
(витяг із статуту):

ККК «Вічність» громадсько-політична та гуманітарно-просвітницька організація, безрелігійна, безнаціональна.
Напрямки діяльності:
а) участь у політичному житті міста та держави;
б) юридичний захист особистості;
в) представництво ККК «Вічність» в органах виконавчої влади;
г) всебічна допомога одиноким, бідним, немічним
д) сприяння розвитку культури та освіти у місті Києві;
ж) вивчення історії Києва та ознайомлення з нею широкого загалу;
Контакти ККК «Вічність»:
т. 540-4728
т. моб. 050 7223014
E-mail. vpresident@eternityclub.kiev.ua
www. eternityclub.kiev.ua

Мета проекту: створення при ККК «Вічність» юридично-консультативного центру для допомоги всім зацікавленим особам, зокрема молоді.

Планується провести роботу:

  • Юридичні консультації громадянам, організація лекцій в навчальних закладах на території військових частин, підприємствах, тюрмах з питань держави і права.
  • Організація та проведення конференцій з питань держави та права, та обміну досвідом і інформацією між правозахисниками різних регіонів;
  • Видання безкоштовно юридично-інформаційного дайджесту
    (має допомагати становленню юридично-підкутої особистості, зокрема молоді);

При юридичному центрі для більш ефективної роботи створити:

  • бюро «Детектив допоможи» – громадський захист в судах, тюрмах, а також громадський нагляд конституції;
  • відділ дослідження громадської думки та пропозицій щодо питань створення нових нормативних актів, та внесення змін до старих;
  • дослідження громадської думки щодо впорядкування міста.

В проекті робиться акцент на молодь, оскільки ця категорія людей –має малий життєвий досвід, соціально і юридично захищена чи не найслабіше;
Молодь – це генофонд нашої держави і її майбутнє, тому потрібно щоб вона не пішла по хибному шляху, щоб знала свої права і обов’язки і могла вистояти в ці нелегкі часи, що переживає наша держава.
Молодих людей необхідно залучити до роботи по програмі «Зв’язок громад» де б молодь могла проявити свою особистість, та приймала участь у питаннях місцевого самоврядування.

Створення соціальної служби для молоді, буде проводитись робота з підлітками (профілактична) які вживають алкоголь, наркотики, які мають сімейні проблеми, боротьба з наслідками безробіття, безпритульності, злиденності та ін. ККК «Вічність» буде проводити зустрічі з цією молоддю, різноманітні ігри, залучати до занять спорту, драми та участі в муніципальних проектах в галузі довкілля.

Створення бюро з психологічних консультацій, залучення до цієї роботи професійних психологів.

Консультації з приватних питань та питань кар’єри.

Створення інформаційної бази даних для молоді. Серед найголовніших програм цієї бази буде – освіта, родина, працевлаштування, навчання, довкілля, право та рівноправ’я,

гроші, спорт, дозвілля. Буде створена спеціальна програма «Україна до Єдиної Європи» яка буде висвітлювати інформацію про Європейський Молодіжний Фонд та Європейське законодавство у молодіжній сфері.
При реалізації проекту буде необхідна допомога неурядових організацій, державних органів, посадових осіб, Європейських організацій та інших міжнародних установ. Зокрема буде використовуватись досвід Ради Європи у реалізації молодіжних проектів.
Для реалізації проекту ми будемо широко залучати фахівців з різних галузей та будемо співпрацювати з органами місцевого самоврядування. До роботи будуть залучатися молоді люди, які хочуть змінити своє життя і життя міста на краще. Київ повинен стати в одному рядку дійсно Європейських столиць світу.

Віце-президент ККК «Вічність»
Кокарєв Д.В.

k324

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.