Це продукція, створена для збереження життя

Наступив 2021 рік! Вітаємо всіх друзів та партнерів! Весь світ сподівається на краще життя в Новому році!
Але й рік, що минув, приніс нам багато позитивних подій:

2020 рік став переломним етапом для українців по відношенню до своєї безпеки на дорозі. Українське суспільство стало змінюватись та більше уваги наділяти дорожній безпеці на законодавчому рівні,  в соціальних проектах та в особистому відношенню до безпеки своїх дітей та рідних.

3 червня були прийняті в 1-му читанні Законопроекти №2696, 2694, 2697. Це Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання світлоповертальних елементів учасниками дорожнього руху». Ми очикуємо від парламенту України остаточного прийняття цих важливих законів вже в цьому 2021 році.

11 листопада 2020 року  Кабінет міністрів України прийняв зміни до постанови № 1306 та зобов’язав пішоходів в темний час доби і в умовах недостатньої видимості носити світловідбиваючі елементи на одязі, світловідбивні жилети або світловідбиваючий одяг. До цього моменту носіння світловідбивачів був лише рекомендованим, та ця постанова зобов’язує пішоходів мати світловідбивачі на собі в темний час доби.

Світловідбивачі дозволяють водіям здалека розгледіти пішого учасника руху і вжити необхідних заходів для безпечного проїзду. Згідно зі світовими дослідженнями, завдяки світловідбивачу пішохід стає помітний водієві на відстані 150 метрів при ближньому світлі фар і на 400 метрів — при далекому. Тоді як без світловідбивача людину видно тільки з відстані 50 метрів, що збільшує ризик трагедії в рази. За статистикою, широке використання світловідбивачів в Норвегії, Німеччині, Швеції і Польщі дозволило понизити кількість наїздів на пішоходів в 6,5 разів. Це статистика, підтверджена країнами Європи, де носіння пішоходами світловідбивачів в темряві є обов’язковим з 2003 року.

Тепер світловідбивач – обов’язковий елемент одягу для пішоходів в темний час доби і в Україні.

Наша діяльність спрямована на зміну ставлення українців до своєї безпеки на дорогах. І для цього ми володіємо дуже дієвим інструментом – це світловідбивачі європейської якості.

Польська компанія «Refloactive Niciak Group» (Anet та Pawel Niciak), виробник світловідбивачів для європейсього ринку та фірма-постачальник цієї продукції в Україну ТОВ «Big&Small» (Ірина та Володимир Бондарчуки) – стали партнерами спортивних та культурних заходів, які були проведені в Україні в 2020 році. На цих заходах було подаровано від компаній більше 3000 світловідбивачів: слеп-браслетів, дитячих талісманів та підвісок, що забезпечило 3000 українцям видимість в темряві на дорогах.

Ми з радістю та вдячністю згадуємо ці події та їх організаторів, які, не зважаючи на всі перепони 2020 року, змогли на високому рівні провести спортивні та культурні заходи:

19 липня 2020 р. Третій Еко-трейл “Весняний Ліс” (організатор «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв);

5 вересня 2020 р. Трейловий забіг «TRAIL Лісовими Стежками» (організатор «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв);

6 вересня 2020 р.  Веломарафон «Київська Сотка 2020» (організатор команда ГО «Український гірськолижний клуб» та Сергій Харчук);

11 жовтня 2020 . Еко-трейл «Барви Осені» (організатор «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв); 

17 жовтня 2020 р. Вертикальний забіг RUNUP 150 поверхів Manhattan City на Кубок «Київміськбуд» (організатор «TOP Runners» та Ігор Кретов);

8 листопада 2020 р. «Дніпровська десятка. Осінній кубок Running club Scientist — 2020» (організатори Петропавлівський півмарафон Чайка, SCS Sport club Scientist і Адрій Блануца);

29 листопада 2020 р. Концептуальний забіг «Втеча з Межигір’я 2020» (організатор «TOP Runners» та Ігор Кретов);

11 грудня 2020 р. 2й професійний всеукраїнський конкурс моделей та дизайнерів BEST PODIUM MODEL. (Організатори заходу  Podium real and LuckyUkraine, Тетяна Богун)

19 грудня 2020 р. Міжнародний конкурс вокалістів памяті Діани Петриненко — International competition of vocalists in memory of Diana Petrinenko. (Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни, Академія мистецтв імені С. С. Прокоф’єва Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського.)

25 грудня 2020 р. 24-й Міжнародний фестиваль фільмів, теле- і радіопрограм для дітей та юнацтва «ЗОЛОТЕ КУРЧА — 2020» (Директор та організатор фестивалю — продюсер, режисер Валентин Мисливий; директор онлайн фестивалю — продюсер Володимир Кондратевич).

 

Ми вдячні співробітниці «Refloactive Niciak Group» Maryna Yevtikhova за дуже якісну професійну роботу та організацію оперативної доставки призів для заходів. Також вдячні нашому партнеру Дмитро Кокареву за допомогу в фото- відео- зйомках на заходах та розміщення інформації на своїх ресурсах.

Фірма «Refloactive Niciak Group» активно підтримує український спорт та здоровий спосіб життя, українських дітей та юнацтво, які займаються творчістю та мистецтвом, надає дуже корисні подарунки для учасників заходів!

Це продукція, створена для збереження життя -–  світловідбивачі, які в темряві роблять людину помітною на дорогах! 

Бережи своє життя — одягни світловідбивач!

 

Світловідбивачі  європейської якості вже в Україні,

можливо придбати в компанії «Big&Small».

Сторінка на ФБ: @RNGukraine
тел/вайбер +38 050 413 66 28
тел/вайбер/телеграм +38 050 334 47 52
e-mail: irina@bgsmall.com

Це продукція, створена для збереження життя: 314 комментариев

  1. Ücretsiz Kupon Veren Siteler. blrm. Arkadaşlarınızla paylaşın!
    Facebook Twitter Google+ Pinterest Email. Related Posts.
    Bahis Analiz Siteleri (2022 için En Kullanışlı Araçlar) January
    8th, 2022 0 Comments. İddaa Tahmin Siteleri (En İyi 21 Site).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.