Бренд «Bliki»

Підсумки 2021 року

Вітаємо друзів і партнерів з Новим роком та Різдвом! Хочемо підвести підсумки 2021 та поділитися планами на новий, і неодмінно кращий, рік.

У 2021  ми проводили для українців освітні заходи з поведінки на дорозі. Завдяки таким крокам українське суспільство починає приділяти більше уваги дорожній безпеці. Зокрема, батьки навчають дітей переходити дорогу та носити світловідбивачі, щоб бути більш помітними для водіїв. Активісти спрямовують свої зусилля на роботу з дорослими та дітьми, і у співпраці з політиками впроваджують в Україні нові закони, які вже цього року збережуть десятки життів.

Законодавчі зміни

Світловідбивачі тепер обов’язкові

Ще 11 листопада 2020 року  Кабінет міністрів України прийняв зміни до постанови № 1306.  Відтоді в темний час доби, в туман, дощ і снігопад пішохід має носити світловідбивачі: жилети, інші елементи одягу, наліпки або стрічки. Раніше вони були лише рекомендацією, а тепер і в Україні світловідбивач – обов’язковий для пішоходів.

 Світловідбивач як частина заходів безпеки

У 2022 очікуємо нових законів, які поставлять світловідбивачі в один ряд із шоломами, ременями безпеки та вже звичними українцям правилами поведінки на дорозі. Такі закони сприяють і збереженню життів, і руху України в напрямку Європейських держав, де носіння світловідбивачів є обов’язковим з 2003 року. 3аконопроекти №2696, 2694 та 2697 були прийняті в першому читанні ще у 2020 році, і очікуємо, що Верховна Рада України остаточно прийме ці зміни у 2022.

Участь у заходах

У 2021 ми стали партнером 14 спортивних та культурних заходів в Україні, які змогли відбутися в рамках карантинних обмежень. Компанія подарувала більше 4500 світловідбивачів: слеп-браслетів, дитячих талісманів та підвісок, жилеток та спортивних аксесуарів, і тепер на 4,5 тисячі українців будуть більше впевнено почуватися на дорогах.

Ми вдячні організаторам подій за їхню наполегливу роботу і нижче наведемо перелік подій та змагань, в яких бренд «Блікі» в 2021 року прийняв участь як партнер, та які зробили свій внесок у розвиток українського суспільства.

Про компанію

Бренд «Bliki» постачає світловідбивачі від європейської компанії «Refloactive», щоб українці були в безпеці, активно підтримує український спорт, здоровий спосіб життя, творчих дітей та юнацтво. Ця продукція створена для збереження життя, адже світловідбивачі роблять людину помітною на дорогах!

СТАВАЙ ПОМІТНИМ – БЕРЕЖИ ЖИТТЯ!

https://www.bliki.com.ua/

Дякуємо організаторам за проведення заходів та турботу про безпеку українців:

 18 квітня 2021 р —  Четвертий Еко-трейл “Весняний Ліс” (організатор ГО «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв);

1 червня 2021 р — захід, присвячений безпеці дітей на дорогах «БЕРЕЖИ ЖИТТЯ – ОДЯГНИ СВІТЛОВІДБИВАЧ!», м. Бровари (організатори ГО МТА «Браво», Міський культурний центр «ПРОМЕТЕЙ», Бондарчук І.А., Бондарчук В.М.).

5-6 червня 2021 р. – вуличний фестиваль в Пирогово «Всі разом – за сім’ю!» (організатор Всеукраїнський громадянський рух «Всі разом», Національний музей народної архітектури та побуту Пирогово).

15 червня 2021 р – Хештег Марафон (організатор ГО «TrafficChallenge», Ольга Дробишева)

19 червня 2021 р — Kyiv Ultramarathon, Київ, Труханів острів (організатори: Kyiv UltramarathonTOP Runners і Igor Alekseenko).

11 липня 2021 р — Четвертий Петропавлівський півмарафон Чайка (організатори Петропавлівський півмарафон Чайка, SCS Sport club Scientist, Андрій Блануца);

17 липня 2021 р —  Фестиваль Скандинавської Ходьби «Nordic Walking Midsummer Fest Пирогово» (організатори: Скандинавская ходьба. ONWF National Club of Ukraine,LET’S GOНаціональний музей народної архітектури та побуту України, Irina Cheremisina).

24 серпня 2021 р. — Благодійний спортивний захід з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України «Броварський забіг Незалежності» (За підтримки Броварської міської ради та Відділу фізкультури та спорту, організатори: ГО «Біг в Броварах», БФ допомоги онкохворим «Інна», ГО «Я. Громада», ГО «Нордік Бровари — скандинавська ходьба»).

29 серпня 2021 р. — 2-й Трейловий забіг «TRAIL Лісовими Стежками» (організатор ГО «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв);

5 вересня 2021 р. —  Веломарафон «Київська Сотка 2021» (організатор ГО «Український гірськолижний клуб», Сергій Харчук); Київ.

16 жовтня 2021 р — Еко-трейл «Барви Осені» 2021 (організатор ГО «Біг в Броварах», Андрій Фатєєв);

16-17 жовтня 2021 р — 25-й Міжнародний фестиваль фільмів, теле- і радіопрограм для дітей та юнацтва «ЗОЛОТЕ КУРЧА — 2021» (Директор та організатор фестивалю — продюсер, режисер Валентин Мисливий; директор онлайн фестивалю — продюсер Володимир Кондратевич). Київ, Будинок кіно.

29 листопада 2021 р — Концептуальний забіг «Втеча з Межигір’я 2021» (організатор «TOP Runners»); Межигір’я. Національний Парк.

11 грудня 2020 р —  III-Міжнародний професійний конкурс моделей та дизайнерів «BEST PODIUM MODEL 2021»  (організатори  Podium real, Тетяна Богун).